Vstup do Eshopu
Elektro Hrabal Chropyně

Firma Elektro Hrabal Chropyně vám nabízí své služby v oblasti slaboproudých rozvodů, elektroinstlací, instalace a oprav rozvaděčů, rozvodných skříní, hromosvodů, pouličního osvětlení, osvětlení a rozvodů v průmyslových objektech i rodinných domech. Zajistíme vše od zásuvky, vypínače až po komplexní realizaci velkých fotovoltaických nebo větrných elektráren. A to včetně projektu a realizace! Provádíme servis a revize fotovoltaických elektráren po celé ČR.

Fronius - Servisní partner
Elektro Hrabal - Fronius Service Partner

Působíme nejen v okrese Kroměříž, Přerov, Olomouc, Prostějov, Brno a Zlín, ale působíme po celé ČR. Budeme rádi, když nás kontaktujete


 Firma  Elektro Hrabal  poskytuje odborné a kvalitní služby v oblasti elektroinstalací. Firma byla založena roku 1992. Za celou dobu existence jsme získali důvěru spousty soukromých i firemních subjektù.

Jsme schopni našim zákazníkùm poskytnout poradenství a komplexní služby od projektu až po realizaci veškerých domovních i průmyslových elektroinstalací,  montáže hromosvodů, veřejného osvětlení . V neposlední řadě nabízíme i montáže a servis fotovoltaických systémù rodinných domù i velkých fotovoltaických a větrných  elektráren.V roce 2012 rozšířila firma své služby o servis a montáže chladících zařízení a klimatizací.

Firma Elektro Hrabal disponuje  zkušenými  vlastními  zaměstnanci. Preferuje kvalitu a rychlost svých služeb za rozumnou cenu s jediným cílem a tím je spokojenost zákazníků. Upřednostňuje jednoduchost a přehlednost montáže s promyšlenou funkčností, což dále vede ke snížení celkových nákladù.

-    Komplexní domovní a průmyslové elektroinstalace
-    Montáž a servis fotovoltaických elektráren včetně poradenství
-    Montáž a dodávka větrných elektráren včetně poradenství
-    Montáže veřejného osvětlení
-    Montáže hromosvodù
-    Výměna elektroměrových rozvaděčů včetně zajištění administrativních záležitostí  EON a ČEZ
-    Revizní zprávy elektro
-    Montáž a servis chladících zařízení , klimatizací.
Elektro Hrabal - rychlé a kvalitní služby v oblasti slaboproudých rozvodů, elektroinstalací, revizí a fotovoltaiky.
Eshop elektro - online obchod Elektro Hrabal
Elektro Hrabal

Hrabal Stanislav
Tovačovská 96
Chropyně 768 11
    Telefon: + 420 573 356 327
Mobil : + 420 602 728 517
e-mail : s.hrabal@tiscali.cz
© Elektro Hrabal (2019) ¤ Všechna práva vyhrazena.
Design and programming by Helium WebDesign. Powered on Shopengines.
Doporučujeme: Nábytek Kroměříž | Příroda Chropyně | Westerňáci | Hotely a penziony | Práce online | Moje podnikání | Chropyně